Zombilerden Kaçış

Zombilerden Kaçış Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Zombilerden Kaçış ; Helikoptere hızlı bir şekilde ulaşmanız gerekiyor. Fakat yol üstündeki zombiler buna izin vermiyor. Zombilere çarpmadan bitişteki helikoptere kadar arabayı sürmeniz gerekiyor. Zombilere çarptığınızda arabanız yavaşlar. Onun için dikkat etmelisiniz. Bunun yanında Arabanızı geliştirmelisiniz. Arabanızı geliştirmek için gittiğiniz mesafe kadar kazanılan puanları kullanmalısınız. Arabanız geliştikçe daha hızlı gidecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Zombilerden Kaçış Oyunu 31531 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 390 Zombi Oyunları

Zombilerden Kaçış Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Misafir Oyuncu
Pazar 02 Aralık 2012
+7

lütfen daha çok oyun koyun bu siteye teşekkürler

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zombilerden Kaçış Zombilerden Kaçış Helikoptere hızlı bir şekilde ulaşmanız gerekiyor. Fakat yol üstündeki zombiler buna izin vermiyor. Zombilere çarpmadan bitişteki helikoptere kadar arabayı sürmeniz gerekiyor. Zombilere çarptığınızda arabanız yavaşlar. Onun için dikkat etmelisiniz. Bunun yanında Arabanızı geliştirmelisiniz. Arabanızı geliştirmek için gittiğiniz mesafe kadar kazanılan puanları kullanmalısınız. Arabanız geliştikçe daha hızlı gidecektir.

Tırla Kaçış Tırla Kaçış Bu oyunda dev tırla yol üstünde hızlı bir kaçışa merhaba diyeceksiniz. Sizin bu hızınızı, önünüze çıkan arabalar ve üstünüzde beliren helikopterler engellemeye çalışacak. Onlara da ateş ederek, onları yok edebilirsiniz. Komşu çiftlik oyunları iyi eğlenceler diler.

Polisten Kaçış Polisten Kaçış Gta oynayanların pek yabancı olmayacağı aksine seveceği mini flash oyun ile karşınızdayız. Bu oyunda polisler, şehir yolları içerisinde sürekli sizi kovalayacak, siz de onlardan kaçmaya çalışacaksınız. Komşu çiftlik oyunları iyi eğlenceler diler.

Dinozorlardan Kaçış Dinozorlardan Kaçış Dinozorlar insan avına çıkmış. Sizin yapmanız gereken jeepi kontrol ederek içeredeki insanları dinozorların vahşetinden kaçırmanız. Bunun için jeepi çıkış noktasına doğru hızlı bir şekilde hareket ettirip kapıya ulaşmalısınız.