komşu çiftlik oyunu oyna

3D Araba Drifti 3D Araba Drifti Drift oyunlarının 3d tarzında olanı hoş bir oyun. Bu oyunda kullanacağınız araba ile yol güzergâhından ayrılmadan yarışıp göze hoş gelen driftlere yaparak bol bol puanlar toplayınız.Komşu çiftlik oyunları ekleyen çiftlik oyunları sitemiz size her gün komşu çiftlik oyunları oyna sunuyor.

Ali ve Ayşenin Çiftliği Ali ve Ayşenin Çiftliği Ali ve Ayşe çiftlik hayvanlarının seslerini taklit ederek hangi sesin hangi hayvana ait olduğunu bulmaya çalışıyor.

Araba Ezme Araba Ezme Oyun içinde kullandığınız dev Atv arabası ile önünüze çıkan bütün araçları ezerek onları geçebilir ve yarışın sonuna ulaşabilirsiniz. Komşu çiftlik oyunları iyi eğlenceler diler.

Araba Katilleri Araba Katilleri Küçük minik hayvanlar insanlığı bozmak adına trafiği alt üst etmek istiyorlar. Siz oyun severler de onların bu cani isteğine destek olarak onların arabasını kontrol edip yollarda kazalara sebebiyet verecek şekilde oyununuzu oynuyorsunuz. Komşu çiftlik oyunları iyi eğlenceler diler.

Araba Modifiye Araba Modifiye Bu oyundaki amaç, size tahsil edilen arabayı en güzel şekilde modifiye etmek olacak. Komşu çiftlik oyunları iyi eğlenceler diler.

Araba Parçalama Araba Parçalama Oyun içinde size farklı arabaları patlatma görevi veriliyor. Kullandığınız araba ile hedef arabaları parçalamalısınız. Komşu çiftlik oyunları iyi eğlenceler diler.

Araba Süren Kediler Araba Süren Kediler Çılgın kedilere karşı insan yarışıyor. Siz ise kedileri kontrol ediyorsunuz. Oyun içinde rakibiniz yarışı kazanmak için her türlü çirkefliği yapabiliyor. Siz de aynısını ona yapıp bir an önce bitiş çizgisine ondan önce varmalısınız. Keyifli oyunlar diliyoruz. Komşu Çiftlik içeriği ekleyen siteniz size iyi Komşu Çiftlik Oyunları eğlenceleri diler.

Araba Taşıyıcı Araba Taşıyıcı Yeni sahibini bekleyen arabaları taşıyan tırı kontrol ediyorsunuz bu oyunda. Oyuna başlar başlamaz yarışacağınız bölümü ve hangi tırı sürmek istiyorsanız onu seçiyorsunuz. Oyuna başladığınızda dikkat etmeniz gereken nokta taşıdığınız arabaları bitiş çizgisine kadar düşürmemeniz gerektiğidir. Komşu çiftlik oyunları iyi eğlenceler diler.

Arabaya Köprü Arabaya Köprü Bu oyundaki amaç kullanacağınız araba iki duvar arasına düşmemeli. Bunun için farenizi kullanarak iki duvar arasına uygun köprü ulaştırmalısınız. İki nokta arasını birleştirip körü oluşturabilirsiniz. Komşu çiftlik oyunları iyi eğlenceler diler.

Ateş Arabası Ateş Arabası “Play” tuşundan sonra “Race Now” deyip oyunu başlatın. Kullandığınız arabanızın ateş etme özelliği var. Bu özelliği de kullanarak bitiş çizgisine kadar arabanızı sürüp oyunu kazanın. Komşu çiftlik oyunları iyi eğlenceler diler.

Ateşli BMW Arabası Ateşli BMW Arabası Oyuna başlar başlamaz size bir bmw marka araba tahsil ediliyor. Bu arabayı ilk olarak modifiye etmelisiniz. Daha sonra da yarışlara katılıp birinci olmalısınız. Birinci oldukça puanlar kazanıp bmw marka arabanızı geliştirebiliyorsunuz. Komşu çiftlik oyunları iyi eğlenceler diler.

Atv Araba Atv Araba Kullandığınız Atv arabası ile size verilen görevleri hızlı bir şekilde yapmanız gerekiyor. Yol üstünde çukur gibi engeller çıkacak bu engeller karşısında arabanızı ters düşürmemeniz gerekecek aksi takdirde “Game over “olabilirsiniz. Komşu çiftlik oyunları iyi eğlenceler diler.

Atv Araba 2 Atv Araba 2 Bir Atv oyunu ile daha karşınızdayız. Yine kocaman bir arabanız ve bu araba ile zorlu yollarda korkusuzca yarışabileceğiniz eğlenceli bir oyu . Atv arabasını kullanırken dengeyi kaybetmemelisiniz. Komşu çiftlik oyunları iyi eğlenceler diler.

Atv Araba 3 Atv Araba 3 Eğlenceli Atv araba sürme oyunlarına tam gaz devam ediyoruz. Önünüzde yine engeller var ve siz bu engelleri aşarak oyunu bitirmelisiniz. Komşu çiftlik oyunları iyi eğlenceler diler.

Atv Arabası Mısırda Atv Arabası Mısırda Mısır piramitlerinde zorlu ve engebeli yollarda dev Atv arabanızla yarışacağınız güzel bir oyun. Bu ve bunun gibi nice oyunlarla daha bizi takip etmeye devam ediniz. Komşu çiftlik oyunları iyi eğlenceler diler.

Audi Modifiye Audi Modifiye Audi marka arabayı dilediğiniz modifye etmek ister misiniz? İsterseniz bu oyun sizin ihtiyaçlarını bir nebze olsun giderecek. Oyuna girin ve arabanızı keyfinize göre modifiye edin. Komşu çiftlik oyunları iyi eğlenceler diler.

Avatar Arena Savaşı Avatar Arena Savaşı Avatar çizgi film oyunlarından bir yenisi daha; Arena savaşı! Oyun içerisinde çeşitli antrenmanlar yapabildiğiniz gibi özel turnuvalara girip savaşabiliyorsunuz.Komşu çiftlik oyunları ekleyen çiftlik oyunları sitemiz size her gün komşu çiftlik oyunları oyna sunuyor.

Avatar Kabile Savaşı Avatar Kabile Savaşı Ünlü yönetmen James Cameron’un gişe rekorları kırdığı filmin özel flash oyununu oynamak ister misiniz? Bence istersiniz. Oyun içinde bir karakter seçi hemen bir kabile kuruyorsunuz. Bu kabile ile düşmanlarınıza karşı savaşıp zaferler kazanmanız gerekiyor. Tipik strateji oyunu gibi kabilenizdeki madencilerle altın çıkartıp paranızın çoğalmasını sağlayabilirsiniz. Ve paranızla da yeni askerler çıkartıp savaşa sokabiliyorsunuz. Aynı zamanda askerlerinizi geliştirme seçeneği de mevcut.Komşu çiftlik oyunları ekleyen çiftlik oyunları sitemiz size her gün komşu çiftlik oyunları oyna sunuyor.