Avatar Kabile Savaşı

Avatar Kabile Savaşı Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Avatar Kabile Savaşı ; Ünlü yönetmen James Cameron’un gişe rekorları kırdığı filmin özel flash oyununu oynamak ister misiniz? Bence istersiniz. Oyun içinde bir karakter seçi hemen bir kabile kuruyorsunuz. Bu kabile ile düşmanlarınıza karşı savaşıp zaferler kazanmanız gerekiyor. Tipik strateji oyunu gibi kabilenizdeki madencilerle altın çıkartıp paranızın çoğalmasını sağlayabilirsiniz. Ve paranızla da yeni askerler çıkartıp savaşa sokabiliyorsunuz. Aynı zamanda askerlerinizi geliştirme seçeneği de mevcut.Komşu çiftlik oyunları ekleyen çiftlik oyunları sitemiz size her gün komşu çiftlik oyunları oyna sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Avatar Kabile Savaşı Oyunu 1545 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 4 Avatar Oyunları

Avatar Kabile Savaşı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Bakugan Yeni Vestoria Savaşı Bakugan Yeni Vestoria Savaşı New Vestroia kuruld dan ve arkadaşları da artık birer yetişkin oldu. Böyle bakuganlar güçlenmiş oldu. Şimdi sıra yeni maceralarla düşmanlarınızla savaşmak. Dan ve Arkadaşlarının yeni maceralarına ev sahipliği yapan bu oyun hemen oynayınız. Komşu çiftlik oyunları ekleyen çiftlik oyunları sitemiz size her gün komşu çiftlik oyunları oyna sunuyor.

Avatar Vuruş Avatar Vuruş Oyunu açınız. Sıranız gelir gelmez ilki güçlü saldırı olmak üzere, ikincisi hızlı saldırı ve son olarak ultra saldırı yapıp düşmanınıza karşı “combo” yapın. “Guard” ile de savunma yapabilirsiniz. Başarılı savunma yaptıkça sizin saldırılarınızın başarısı artacaktır. Oyundaki daha fazla incelikleri görmek için hemen oynayın.Komşu çiftlik oyunları ekleyen çiftlik oyunları sitemiz size her gün komşu çiftlik oyunları oyna sunuyor.

Avatar Kale Savaşı 2 Avatar Kale Savaşı 2 Avatar çizgi film oyunlarına devam ediyoruz. Bu oyunda da savaşmak istediğiniz kaleyi seçip, rakip kaleye saldırıyorsunuz. Rakip kaleye seçeceğiniz taşlarla saldırıp yok edebilirsiniz.Komşu çiftlik oyunları ekleyen çiftlik oyunları sitemiz size her gün komşu çiftlik oyunları oyna sunuyor.

Avatar Kale Savaşı Avatar Kale Savaşı Her yaş kitlesine hitap eden avatar filminin oyunu ile karşınızdayız. Oyuna “play” tuşuna basarak paylaşıyorsunuz. Hemen bir savaş sahnesi başlıyor. Amaç kendi bölgenizi savunup rakip bölgeye saldırmak olacak. Kendi kalenizi koruyarak, rakip kaleyi yok ederek oyunu kazanın.Komşu çiftlik oyunları ekleyen çiftlik oyunları sitemiz size her gün komşu çiftlik oyunları oyna sunuyor.

Avatar Kabile Savaşı Avatar Kabile Savaşı Ünlü yönetmen James Cameron’un gişe rekorları kırdığı filmin özel flash oyununu oynamak ister misiniz? Bence istersiniz. Oyun içinde bir karakter seçi hemen bir kabile kuruyorsunuz. Bu kabile ile düşmanlarınıza karşı savaşıp zaferler kazanmanız gerekiyor. Tipik strateji oyunu gibi kabilenizdeki madencilerle altın çıkartıp paranızın çoğalmasını sağlayabilirsiniz. Ve paranızla da yeni askerler çıkartıp savaşa sokabiliyorsunuz. Aynı zamanda askerlerinizi geliştirme seçeneği de mevcut.Komşu çiftlik oyunları ekleyen çiftlik oyunları sitemiz size her gün komşu çiftlik oyunları oyna sunuyor.

Avatar Arena Savaşı Avatar Arena Savaşı Avatar çizgi film oyunlarından bir yenisi daha; Arena savaşı! Oyun içerisinde çeşitli antrenmanlar yapabildiğiniz gibi özel turnuvalara girip savaşabiliyorsunuz.Komşu çiftlik oyunları ekleyen çiftlik oyunları sitemiz size her gün komşu çiftlik oyunları oyna sunuyor.