İş Makinası

İş Makinası Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

İş Makinası ; Oyun açılır açılmaz iş makine aracınızı sürekli sağdaki kapıya geçirerek maden toplayacağınız alana götürmeniz gerekiyor. (Klavyenin yön tuşları ile) Daha sonra fareyi de kullanarak toprak altındaki madenleri toplamanız gerekiyor. Oyun içinde sayılı verilen dinamitlerle de madenlere daha kolay ulaşmanız mümkün. Komşu Çiftlik içeriği ekleyen siteniz size iyi Komşu Çiftlik Oyunları eğlenceleri diler.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

İş Makinası Oyunu 1163 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -1 Araba Oyunları

İş Makinası Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Polisten Kaçış Polisten Kaçış Gta oynayanların pek yabancı olmayacağı aksine seveceği mini flash oyun ile karşınızdayız. Bu oyunda polisler, şehir yolları içerisinde sürekli sizi kovalayacak, siz de onlardan kaçmaya çalışacaksınız. Komşu çiftlik oyunları iyi eğlenceler diler.

Polis Araba Test Polis Araba Test Polislik için yeni üretilen arabayı deneme fırsatı sizde. Hedeflenen puana varmanız için size bir süre veriyorlar. Bu süre içinde hedef puanı toplamanız gerekiyor. Siz puan topladıkça araba üretilecek ve arabayı geliştirme fırsatına sahip olacaksınız.

İş Makinası İş Makinası Oyun açılır açılmaz iş makine aracınızı sürekli sağdaki kapıya geçirerek maden toplayacağınız alana götürmeniz gerekiyor. (Klavyenin yön tuşları ile) Daha sonra fareyi de kullanarak toprak altındaki madenleri toplamanız gerekiyor. Oyun içinde sayılı verilen dinamitlerle de madenlere daha kolay ulaşmanız mümkün. Komşu Çiftlik içeriği ekleyen siteniz size iyi Komşu Çiftlik Oyunları eğlenceleri diler.

Barbie Elbiseleri Barbie Elbiseleri Bir babie giydirme oyunu ile daha karşınızdayız. Bu oyunda da oyun içindeki elbiseleri kullanarak barbie’yi istediğiniz gibi giydirebilirsiniz. Komşu çiftlik oyunları ekleyen çiftlik oyunları sitemiz size her gün komşu çiftlik oyunları oyna sunuyor.